Listopadová řeka

Ahoj,

V polovině listopadu jsem vyrazil na poslední delší výpravu loňského roku. Chytal jsem celkem čtyři dny.

První den, v podstatě ihned po zakrmení, najeli do krmného místa cejni slušné velikosti, zpočátku jsem byl rád, ale po několika chycených kusech jsem musel začít selektovat a vyplatilo se. Ještě ten večer jsem vytáhl menšího kapříka.

Druhý den ráno chvilku po nahození dostávám slušný záběr a po souboji dávám do podložky první rybu lehce pod 12 kg. Zabral na pop up banán od Nikla na ronnie rigu. Poté se celý den nic nedělo, ale já i nadále přikrmoval, jelikož na špičkách prutů byla viditelná aktivita menších ryb na krmném místě.

Třetí ráno, v podstatě ve stejnou dobu jako den předtím, mám na pruhu s těžkou koulí na dno ukrutnou jízdu, rybu se mi dobu nedaří zastavit a vím, že mám na drátě něco lepšího. Po dlouhém souboji podebírám šupináče s hmotností přes 15 kg a mám obrovskou radost. Nechal se zlákat na Starbaits Hot Deamon 24mm zalitý totožným dipem, tato kombinace se mi v chladné vodě postarala o mnoho hezkých úlovků.

Na poslední noc jsem se ještě stěhoval, chtěl jsem si omrknout nové místo na další výpady, ale tam už jsem nechytil nic. Celkem se mi podařilo zdolat 3 kapry a spoustu obrovských cejnů.

Všem, co to mají Na Háku, přeji mnoho úspěchů do letošní sezóny.

Ondra

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení