Vážení zákazníci, objednávky přijaté od 1.10. - 8.10.2022 budeme vyřizovat nejdříve v týdnu od 10.10.2022. Děkujeme za pochopení tým NA HÁKU

Věrnostní program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY:

NOVÝ ZÁKAZNÍK 1Kč – 15000Kč                             5% NA ZBOŽÍ     

SILVER ZÁKAZNÍK 15 001Kč – 35 000Kč                 7% NA ZBOŽÍ        

GOLD ZÁKAZNÍK 35 001Kč – 60 000Kč                   10% NA ZBOŽÍ   

VIP ZÁKAZNÍK nad 60 001Kč                                  12% NA ZBOŽÍ   

ÚTRATA SE SČÍTA PO CELOU DOBU REGISTRACE

 

Členem věrnostního slevového programu NA HÁKU – Rybářské potřeby se stanete registrací na kamenné prodejně nebo v našem eshopu www.na-haku.cz. S registrací získáte řadu výhod, které Vám přinesou výhodné nákupy na celý sortiment nabízených rybářských potřeb a služby půjčovny rybářského vybavení. Slevy 5% - 12% dle výše objednávek, další navýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí. O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů, SMS zpráv, plakátů nebo na našich sociálních sítích.

UPOZORNĚNÍ

Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! Ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Hodnota Vaší objednávky bude na věrnostní účet NA HÁKU – Rybářské potřeby připsána nejdéle po 10 pracovních dnech.

 

 

  1. Úvod

Zákaznický účet NA HÁKU je věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu    www.na-haku.cz a kamenné prodejny NA HÁKU – Rybářské potřeby. Provozuje jej společnost Delicate Gastro, s.r.o, jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace v kamenné prodejně nebo na www.na-haku.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

 

  1. Výhody vyplývající z členství NA HÁKU – Rybářské potřeby

2.a. Člen věrnostního programu po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.na-haku.cz, nebo v kamenné prodejně slevu ve výši 5 – 12%. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy NA HÁKU – Rybářské potřeby. Výhody a slevy získané členstvím v NA HÁKU – Rybářské potřeby platí pro nákupy realizované v internetovém obchodě nebo kamenné prodejně.

2.b.   Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena NA HÁKU – Rybářské potřeby realizovaných od data registrace konkrétního člena. Každému zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).

 

1) Nový zákazník - 5% sleva

Sleva ve výši 5% je základní slevou za registraci zákazníka. Poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 15 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 15 001 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 7% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2) Silver zákazník - 7% sleva

Sleva ve výši 7% platí při celkové útratě 15 001Kč až 35 000Kč. Po dosažení celkové útraty 35001Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

3) Gold zákazník - 10% sleva

Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě 35 001Kč až 60 000Kč. Po dosažení celkové útraty 60001Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

4) VIP zákazník - 12% sleva 

Sleva ve výši 12% platí při celkové útratě nad 60 001Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno .

 

Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet do 14 pracovních dnů od realizace objednávky.

2.c. Odpovídající slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena NA HÁKU – Rybářské potřeby na eshopu www.na-haku.cz pro kontrolu nastavené ceny se zobrazí v pravém rohu u produktu označení procentuální ceny. 

2.d. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti Delicate Gastro s.r.o. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

2.e. Člen NA HÁKU – Rybářské potřeby má nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí, pořádaných společností Delicate Gastro, s.r.o. na internetovém obchodě  www.na-haku.cz nebo v kamenné prodejně.  O těchto akcích bude informován prostřednictvím informačních emailů nebo přímo na www.na-haku.cz

 

  1. Členství NA HÁKU – Rybářské potřeby

3.1. Podmínky přijetí NA HÁKU – Rybářské potřeby

3.1.a. Členem NA HÁKU – Rybářské potřeby se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do věrnostního programu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.na-haku.cz nebo v kamenné prodejně, souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů o akcích NA HÁKU – Rybářské potřeby.

3.1.b. Členem NA HÁKU – Rybářské potřeby se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu www.na-haku.cz nebo v kamenné prodejně a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

3.2. Vyřazení z programu NA HÁKU – Rybářské potřeby

3.2.a. Člen NA HÁKU může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu info@na-haku.cz

3.2.b. Společnost Delicate Gastro, s.r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství NA HÁKU každému, kdo poruší podmínky členství.

3.3. Povinnosti člena vyplývající ze členství NA HÁKU – Rybářské potřeby 

3.3.  Člen věrnostního programu se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.na-haku.cz nebo v kamenné prodejně. Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5. Při změně údajů je nutné uvést identifikačních údaje zákazníka (jméno, příjmení, fakturační adresu...).

3.4. Povinnosti a práva společnosti Delicate Gastro, s.r.o. vyplývající z členství NA HÁKU – Rybářské potřeby

3.4.a. Společnost Delicate Gastro, s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství NA HÁKU – Rybářské potřeby bez předchozího upozornění.

3.4.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost Delicate Gastro, s.r.o. právo odmítnout členské výhody člena teamu.

 

  1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

4.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout na www.na-haku.cz.

4.b. Společnost Delicate Gastro, s.r.o. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena NA HÁKU, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

 

  1. Na co ne/lze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu nebo v kamenné prodejně, které na detailu produktu nemají uvedenou větu "Na tento produkt se nevztahuje věrnostní sleva". Mohou to být produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Věrnostní sleva se obecně nevztahuje na tento sortiment:

Značky: Shimano, Pelety Coppens, Živé nástrahy (červi, žížaly, nástražní rybičky), čluny Kolibri, gumové nástrahy Relax.

  1. Kontaktní adresa

Delicate Gastro, s.r.o.
Žižkova 122
294 01 Bakov nad Jizerou
tel.:  +420  736 260 357 

https://www.na-haku.cz

info@na-haku.cz

 

  1. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 1. ledna  2021. Společnost Delicate Gastro, s.r.o. se rozumí www.na-haku.cz a provozovna NA HÁKU – Rybářské potřeby, Boleslavská 902, Kosmonosy 293 06 společnost s ručením omezeným se sídlem Žižkova 122, 294 01 Bakov nad Jizerou, zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Praze , oddíl C, vložka 269220/MSPH