Věrnostní program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY:

NOVÝ ZÁKAZNÍK 1Kč – 15000Kč                             5% NA ZBOŽÍ     

SILVER ZÁKAZNÍK 15 001Kč – 35 000Kč                 7% NA ZBOŽÍ        

GOLD ZÁKAZNÍK 35 001Kč – 60 000Kč                   10% NA ZBOŽÍ   

VIP ZÁKAZNÍK nad 60 001Kč                                  12% NA ZBOŽÍ   

ÚTRATA SE SČÍTA PO CELOU DOBU REGISTRACE

 

Členem věrnostního slevového programu NA HÁKU – Rybářské potřeby se stanete registrací na kamenné prodejně nebo v našem eshopu www.na-haku.cz. S registrací získáte řadu výhod, které Vám přinesou výhodné nákupy na celý sortiment nabízených rybářských potřeb a služby půjčovny rybářského vybavení. Slevy 5% - 12% dle výše objednávek, další navýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí. O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů, SMS zpráv, plakátů nebo na našich sociálních sítích.

UPOZORNĚNÍ

Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! Ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Hodnota Vaší objednávky bude na věrnostní účet NA HÁKU – Rybářské potřeby připsána nejdéle po 10 pracovních dnech.

 

 

  1. Úvod

Zákaznický účet NA HÁKU je věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu    www.na-haku.cz a kamenné prodejny NA HÁKU – Rybářské potřeby. Provozuje jej společnost Delicate Gastro, s.r.o, jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace v kamenné prodejně nebo na www.na-haku.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

 

  1. Výhody vyplývající z členství NA HÁKU – Rybářské potřeby

2.a. Člen věrnostního programu po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.na-haku.cz, nebo v kamenné prodejně slevu ve výši 5 – 12%. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy NA HÁKU – Rybářské potřeby. Výhody a slevy získané členstvím v NA HÁKU – Rybářské potřeby platí pro nákupy realizované v internetovém obchodě nebo kamenné prodejně.

2.b.   Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena NA HÁKU – Rybářské potřeby realizovaných od data registrace konkrétního člena. Každému zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).

 

1) Nový zákazník - 5% sleva

Sleva ve výši 5% je základní slevou za registraci zákazníka. Poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 15 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 15 001 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 7% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2) Silver zákazník - 7% sleva

Sleva ve výši 7% platí při celkové útratě 15 001Kč až 35 000Kč. Po dosažení celkové útraty 35001Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

3) Gold zákazník - 10% sleva

Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě 35 001Kč až 60 000Kč. Po dosažení celkové útraty 60001Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

4) VIP zákazník - 12% sleva 

Sleva ve výši 12% platí při celkové útratě nad 60 001Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno .

 

Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet do 14 pracovních dnů od realizace objednávky.

2.c. Odpovídající slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena NA HÁKU – Rybářské potřeby na eshopu www.na-haku.cz pro kontrolu nastavené ceny se zobrazí v pravém rohu u produktu označení procentuální ceny. 

2.d. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti Delicate Gastro s.r.o. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

2.e. Člen NA HÁKU – Rybářské potřeby má nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí, pořádaných společností Delicate Gastro, s.r.o. na internetovém obchodě  www.na-haku.cz nebo v kamenné prodejně.  O těchto akcích bude informován prostřednictvím informačních emailů nebo přímo na www.na-haku.cz

 

  1. Členství NA HÁKU – Rybářské potřeby

3.1. Podmínky přijetí NA HÁKU – Rybářské potřeby

3.1.a. Členem NA HÁKU – Rybářské potřeby se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do věrnostního programu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.na-haku.cz nebo v kamenné prodejně, souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů o akcích NA HÁKU – Rybářské potřeby.

3.1.b. Členem NA HÁKU – Rybářské potřeby se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu www.na-haku.cz nebo v kamenné prodejně a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

3.2. Vyřazení z programu NA HÁKU – Rybářské potřeby

3.2.a. Člen NA HÁKU může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu info@na-haku.cz

3.2.b. Společnost Delicate Gastro, s.r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství NA HÁKU každému, kdo poruší podmínky členství.

3.3. Povinnosti člena vyplývající ze členství NA HÁKU – Rybářské potřeby 

3.3.  Člen věrnostního programu se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.na-haku.cz nebo v kamenné prodejně. Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5. Při změně údajů je nutné uvést identifikačních údaje zákazníka (jméno, příjmení, fakturační adresu...).

3.4. Povinnosti a práva společnosti Delicate Gastro, s.r.o. vyplývající z členství NA HÁKU – Rybářské potřeby

3.4.a. Společnost Delicate Gastro, s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství NA HÁKU – Rybářské potřeby bez předchozího upozornění.

3.4.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost Delicate Gastro, s.r.o. právo odmítnout členské výhody člena teamu.

 

  1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

4.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout na www.na-haku.cz.

4.b. Společnost Delicate Gastro, s.r.o. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena NA HÁKU, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

 

  1. Na co ne/lze uplatnit věrnostní slevu

Všeobecně platí, pokud se na produkt vztahují věrnostní slevy, tak po přihlášení uživatele dojde k robrazení slevy u položek, kterých se sleva týká.

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu nebo v kamenné prodejně mimo konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Věrnostní sleva se obecně nevztahuje na tento sortiment:

Značky:Pelety Coppens, Živé nástrahy (červi, žížaly, nástražní rybičky), čluny Kolibri, produkty Deeper, Nože Dellinger, Haldorádó, Krmné boilies Český partikl, sortiment značky Lorpio, Krmivo Mondial v 1kg balení, krmivo Germina v 1kg balení.

 

  1. Kontaktní adresa

Delicate Gastro, s.r.o.
Žižkova 122
294 01 Bakov nad Jizerou
tel.:  +420  736 260 357 

https://www.na-haku.cz

info@na-haku.cz

 

  1. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 1. ledna  2021. Společnost Delicate Gastro, s.r.o. se rozumí www.na-haku.cz a provozovna NA HÁKU – Rybářské potřeby, Boleslavská 902, Kosmonosy 293 06 společnost s ručením omezeným se sídlem Žižkova 122, 294 01 Bakov nad Jizerou, zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Praze , oddíl C, vložka 269220/MSPH