PLÁTKOVACÍ NŮŽ 7,5" (205 MM) DELLINGER KITA - NORTH DAMASCUS

Kód: 18464
Na tento produkt se nevztahují žádné další slevy ani věrnostní program
Značka: Dellinger
2 999 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Plátkovací nůž 205 mm Dellinger Kita North Damascus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plátkovací nůž 205 mm Dellinger Kita North Damascus


Robustní, velmi ostrý plátkovací nůž 205 mm z damascénské oceli (damascus steel) v severském keltském stylu. Matná, kvalitní ocel a překrásná rukojeť ze dřeva Desert Iron Wood tvoří perfektní pár. Na rukojeti je rytá keltská ozdobná kresba. Každý nůž je ručně broušený a při tvrdosti okolo 61 HRC dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti. Nůž je ideální pro krájení na tenké plátky. Ať budete krájet syrové nebo hotové maso. Práce je s tímto nožem rychlá, jednoduchá a přesná. Maso si uchová svou šťavnatost, bude dokonale nakrájené. S bezproblémovou manévrovatelností a bezproblémovým pohybem vytvoříte skvělé carpaccio nebo dokonale tenké plátky šunky. Dlouhá čepel a rukojeť západního stylu Vám poskytne tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení.


Délka rukojeti: 120 mm

Délka ostří: 205 mm

Celková délka: 320 mm

Hmotnost: 100 g


Nože ze série Dellinger KITA mají velmi ostré řezné jádro z oceli 10Cr15CoMoV (náhrada japonské oceli VG-10), které je velmi dobře chráněno proti korozi. Ocel 10Cr15CoMoV má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti R62 +/- 1 Rockwella. Jádro z této vynikající oceli je vloženo mezi 6 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Třpytivý damascénský vzor SURFE minimalizuje tření při řezu a zabraňuje přilepení krájeného materiálu k čepeli. Damascénský vzor připomínající rozbouřené moře je jedinečný, neopakovatelný a stane se symbolem Vaší individuality.


Ergonomická rukojeť západního stylu je vyrobena z přírodního dřeva Desert Iron Wood a je ozdobena 2 mozaikovými nýty a keltskou rytinou . Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání. Nože z této série jsou více než vhodné pro chlapy s pořádnýma rukama !


Doporučení a údržba:


 Kuchyňský plátkovací nůž 205 mm z damascénské oceli (damascus steel), nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.

✅ Nepoužívejte nůž z damaškové oceli (damascus steel) ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.

✅ Nepožívejte nůž z damaškové oceli jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.

✅ Pokud víte, že damaškový nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.

✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !


Čištění kuchyňského nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.


Ostření nože: pro ostří kuchyňského nože z oceli 10Cr15CoMoVdoporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Vaše nože Vám nabrousíme individuálně dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kurzy broušení nožů. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.video s noži KITA


Dellinger záruka: Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha profesionálními kuchaři. Každý nůž je zabalen v luxusní dřevěné krabičce a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S nožem od Dellinger potěšíte jak domácí tak i profesionální kuchaře. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: