Black Cat Catextreme 55

Kód: 0373055
Značka: Black Cat
4 340 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Pracant pro příznivce lovu sumců. Lov největší sladkovodní evropské ryby vyžaduje náčiní s extrémní možností zatížení. S Black Catextreme vám nabízíme spolehlivý smekací naviják ve třech nejdůležitějších velikostech dle potřeby použití. BC Extreme nadchne nejen svou nezničitelnou osou, ale i silovou kličkou Power pro nejvyšší přenos síly a brzdným systémem se silou medvěda. Velikosti 55 a 65 najdou své uplatnění při aktivním rybaření, přivlači a vertikální přívlači.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracant pro příznivce lovu sumců. Lov největší sladkovodní evropské ryby vyžaduje náčiní s extrémní možností zatížení. S Black Catextreme vám nabízíme spolehlivý smekací naviják ve třech nejdůležitějších velikostech dle potřeby použití. BC Extreme nadchne nejen svou nezničitelnou osou, ale i silovou kličkou Power pro nejvyšší přenos síly a brzdným systémem se silou medvěda. Velikosti 55 a 65 najdou své uplatnění při aktivním rybaření, přivlači a vertikální přívlači. Velikost 85 se výtečně hodí pro lov s bójemi a na položenou ze břehu s velkými nástrahami na velké vzdálenosti. Navijáky Black Catextreme jsou vyvinuty speciálně pro lov s pletenými šňůrami. Garantují optimální přenos síly a harmonické stahování i v případě větších nástrah.

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky
Záruka: 2 roky
Váha navijáku (g): 618 g
Kapacita vlasce m: 280 m
Kapacita vlasce mm: 0,35 mm
Převod: 5,6:1
Návin /1 otáčku: 105 cm
Ložiska: 6
Náhr. Cívka: 0987980
Brzdná síla: 14 kg / 30 lbs
Materiál: Alu
Keypoints: Rotor je celohliníkový, aby nedocházelo ke zkroucení * Kryt navijáku je celohliníkový, aby nedocházelo ke zkroucení * Velký vícevrstvý Offshore brzdový systém * Odolné a výkonné převody * Hliníková cívka Long Stroke™ * Perfektní návin vlasce * Continuous anti-reverse
Rotor: Rotor je celohliníkový, aby nedocházelo ke zkroucení
Kryt navijáku: Kryt navijáku je celohliníkový, aby nedocházelo ke zkroucení
Brzda: Velký vícevrstvý Offshore brzdový systém
Převody: Odolné a výkonné převody
Cívka: Hliníková cívka Long Stroke™
Návin vlasce: Perfektní návin vlasce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: