Ondrova Velikonoční výprava na Labe I.

Ondra nám zaslal zprávu z Velikonoční výpravy, kde se mu podařilo chytit krásné ryby. O tom jak se Ondrovi dařilo se dočtěte v řádcích níže.

´´Před Velikonocemi jsem, jako obvykle, vyrazil na řeku pokusit se něco nachytat. Byla to moje první letošní výprava na více než jednu noc.

Po příjezdu jsem zakrmil boiliesem od Kimot No Repect s příchutí broskev, nahodil pruty a čekal. Voda byla ještě dost studená a tak jsem žádnou rychlou akci nečekal. Jaké bylo moje překvapení, když jsem měl přibližně po 2 hodinách brutální jízdu na broskev a po pěkném souboji podebral kapra, který měl bez pár gramů 14 kg. Do konce denní doby lovu už jsem záběr neměl a tak jsem šel natěšený spát.

Chvilku po ranním náhozu se mi ozval i druhý prut s ronnie rigem a byl z toho krásný lysec 8,5 kg. To co se pak dělo celý den jsem na řece ještě nezažil, hotové kapří žně. Dokonce se mi povedl i double ryb, kde ta větší atakovala 10 kg  hranici.´´

PS: Mile mě překvapila potahovaná návazcová šňůrka od Delphin, kterou jsem koupil na zkoušku u kluků NA HÁKU. Stojí pár korun a vyrovná se i mnohem dražším šňůrkám, takže můžu doporučit. :)

 

Pokračování výpravy v další zprávě.

 Ať to jezdí, Ondra Sedláček