ESP HÁČEK CRYOGEN STIFF RIGGER BD 10KS

Kód: DR400605
PRODUKT MÁ VÍCE VARIANT
Značka: ESP
169 Kč
Vyprodáno
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.11.2024

Háček ESP Cryogen Stiff Rigger BD – Výrobní technologie ze světa Formule 1 pod názvem KRYOGENNÍ temperování. Výsledkem vysoké teploty a kryogenního procesu je signifikantně silnější háček s odolnější hrotem. Samotné Kryogenní temperování je chemický proces, který upravuje molekulární strukturu, snižuje lámání a zlepšuje odolnost, odolnost proti oděru. Série s výborným zásekem umožňující univerzální lov. Vhodný k Stiff a Chod montážím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Háček ESP Cryogen Stiff Rigger BD

Během tříletého testování a vývoje vytvořily tyto háčky úplně novou úroveň na trhu s háčky.

Výrobní technologie ze světa Formule 1 pod názvem KRYOGENNÍ temperování. Výsledkem vysoké teploty a kryogenního procesu je signifikantně silnější háček s odolnější hrotem.

Samotné Kryogenní temperování je chemický proces, který upravuje molekulární strukturu, snižuje lámání a zlepšuje odolnost, odolnost proti oděru.

Vlastnosti:
- 13° zahnutí hrotu,
- výborná anti-eject vlastnost,
- PTFE teflonová vrstva,
- k tradičním technikám nástrahového lovu,
- vhodná volba k Stiff a Chod montážím.
Rovně stojící hrot je jedním z nejstarších tvarů hrotu. V současnosti konečnou profilaci získávají moderními chemickými proces či lasery, který je vytrvalý a velmi úspěšný.Ramínka ve tvaru lopatky jsou od začátku oblíbeným tvarem. Používají ho předešvím při velkých a středně velkých háčků. Jejich vázání je možné vyřešit jednoduchým uzlem. Oblíbený u boilies a feeder rybářů.Jedna z nejpoužívanějších forem z mikroprotihrotem, kterých velikost závisí od tvaru, velikosti a metody použití háčku. O jeho velikosti můžeme říci, garantuje dokonalé zavšení a optimální držení ryby, přičemž zaručuje šetrné uvolnění ryby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Háčky
Kód zboží: DR400-604
Balení: 10 ks/bal
Barva: N
Verze: S protihrotem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: