Dipované umělé nástrahy FishUP Morio 30mm / 12ks

Kód: 20 MO12-101
Značka: Fish Up
160 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Variant
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Aromatizovaná,dipovaná s příchutí sýru. Umělá nástraha je perfektní a velmi oblíbená nástraha pro lov pstruhů. Balení obsahuje 12ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dipované umělé nástrahy FishUP Morio 30mm/12ks


FishUP Morio je umělá larva určena pro lov pstruhů. Stejně jako většina umělých nástrah ve tvaru larvy nemá žádný pohyb. Svou vlastní váhou nebo s malou jigové hlavičkou propadává vodním sloupcem, je jen na vás jakým způsobem bude prezentována. Nástraha je navíc dipovaná
což zvyšuje počet záběrů a ve vodě zanechává výraznou pachovou stopu. Přírodní barvy zaručí úspěch v čisté vodě, naopak zářivé budou úspěšné v hluboké nebo kalné vodě.

Důvody ke koupi FishUP Morio
- Dipovaná nástraha
- Atraktivní nástraha pro lov pstruhů
- Propracovaná do detailu
- Množství atraktivních barev
- Dobrá cena

Pretekárske ochutené nástrahy FishUP
FishUP je ukrajinský výrobce nástrah, který založili špičkoví rybáři a vítězové různých soutěží po celé Ukrajině. Zpočátku tyto nástrahy sloužily pouze pro zvláštní účely. Ukázali se jako velmi efektivní což vedlo k jejich okamžité popularitě mezi rybáři. Pro výrobu nástrah FIshUP se používají pouze vysoce kvalitní materiály, jako přírodní atraktanty se soli, díky kterým jsou takové účinné a atraktivní pro ryby. FishUP používá Slovenská i Česká přívlačová reprezentace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Způsoby lovu
Naskladnené: 28.01.2022
videa: <div><iframe width="255" height="143" src="//www.youtube.com/embed/lFgaA0TMKow?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></div> <div><iframe width="255" height="143" src="//www.youtube.com/embed/T9JdtrJjq2k?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></div>
poradové číslo: 59009
heureka dostupnost: 1
cz-dph: 21
Dostupnosť CZ: 1
import/export: 2
mnozstvo skladom: 31
Obrat: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: