ESP HÁČEK CRYOGEN GRIPPER BD 10KS

Kód: DR400406
PRODUKT MÁ VÍCE VARIANT
Značka: ESP
169 Kč

Zvolte variantu

Háček ESP Cryogen Gripper BD – Výrobní technologie ze světa Formule 1 pod názvem KRYOGENNÍ temperování. Výsledkem vysoké teploty a kryogenního procesu je signifikantně silnější háček s odolnějším hrotem. Samotné Kryogenní temperování je chemický proces, který upravuje molekulární strukturu, snižuje lámání a zlepšuje odolnost, odolnost proti oděru. Dokonalá volba ke klesajícím a vybalancovaným nástrahám.

Detailní informace

Velikost: 6
Vyprodáno | DR400406
Můžeme doručit do: 16.10.2023
169 Kč
Velikost: 7
Vyprodáno | DR400407
Můžeme doručit do: 16.10.2023
169 Kč

Detailní popis produktu

Háček ESP Cryogen Gripper BD

Během tříletého testování a vývoje vytvořili tyto háčky úplně novou úroveň na trhu s háčky.

Výrobní technologie ze světa Formule 1 pod názvem KRYOGENNÍ temperování. Výsledkem vysoké teploty a kryogenního procesu je signifikantně silnější háček s odolnějším hrotem.

Samotné Kryogenní temperování je chemický proces, který upravuje molekulární strukturu, snižuje lámání a zlepšuje odolnost, odolnost proti oděru.

Vlastnosti:
- 13° zahnutí hrotu,
- výborná anti-eject vlastnost,
- PTFE teflonová vrstva,
- dobrá volba ke klesajícím a vybalancovaným nástrahám.
Moderní vzhled háčku s lopatkovým zakončením, který se těší velké oblibě u rybářů lovících na boilies a feeder metodu. Jeho výhodou je, že háček na vlasovém návazcu zaručuje 100% zásek.Háčky s mikro protihroty využívají hlavně soutěžní rybáři a sportovní rybáři snažící se o co možná nejmenší poranění úlovku. Jeho velkou výhodou je, že vytvoří menší ránu od klasických háčků s protihrotem a z úlovků je háček možné jednoduše a bez dalšího poranení ryby vyháčkovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Háčky
Kód zboží: DR400-402
Balení: 10 ks / balení
Barva: N
Verze: S protihrotem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: