Black Cat Buster Spin FD 6120

Kód: 0365120
Akce Výprodej
Značka: Black Cat
3 960 Kč –20 %
Black Cat Buster Spin FD 6120
3 960 Kč –20 % 3 169 Kč

Zvolte variantu

Série smekacích navijáků Buster byla vyvinuta pro nekompromisní lov sumců a svými 4 dostupnými velikostmi pokrývá velmi široké spektrum využití při jednotlivých technikách. Kompletní tělo navijáku sestává z aluminia a pevné, prakticky neohnutelné osy z ušlechtilé oceli. Jemně nastavitelný brzdný systém s velkými lamelami umožňuje citlivé zdolávání při aktivním rybaření s tenčími pletenými šňůrami, ale současně i nekompromisní zdolávání velkých sumců v revírech s podvodními překážkami.

Detailní informace

Varianta: 6120
Vyprodáno | 0365120
Můžeme doručit do: 15.8.2023
3 960 Kč
3 169 Kč

Detailní popis produktu

Série smekacích navijáků Buster byla vyvinuta pro nekompromisní lov sumců a svými 4 dostupnými velikostmi pokrývá velmi široké spektrum využití při jednotlivých technikách. Kompletní tělo navijáku sestává z aluminia a pevné, prakticky neohnutelné osy z ušlechtilé oceli. Jemně nastavitelný brzdný systém s velkými lamelami umožňuje citlivé zdolávání při aktivním rybaření s tenčími pletenými šňůrami, ale současně i nekompromisní zdolávání velkých sumců v revírech s podvodními překážkami. Smekací naviják Buster je vybaven silovou power kličkou s velkým ergonomickým úchopem pro silové navíjení vyvezených montáží. Vysoký návin na jednu otáčku poskytuje perfektní kontrolu při zdolávání sumců. Naddimenzovaná rolnička navijáku umožňuje bezproblémové použití silných pletených šňůr a stará se o téměř hladké a šňůru chránící navíjení při samotném zdolávání. Relativně široká cívka navijáku Buster zaručuje přesné pokládání šňůry a její hladký výdej při nahazování nástrahy. Osa, převody a oblouk překlapěče jsou téměř nezničitelné a vytvářejí ze série navijáků Buster perfektní společníky pro nás, příznivce sportovního lovu sumců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky
Záruka: 2 roky
Váha navijáku (g): 866 g
Kapacita vlasce m: 310 m
Kapacita vlasce mm: 0,50 mm
Převod: 4.9:1
Návin /1 otáčku: 108 cm
Ložiska: 6
Brzdná síla: 20 kg / 44 lbs
Materiál: Alu
Keypoints: Kovový kryt navijáku * Jemně nastavitelná velkoplošná přední brzda * Anti-twist rolnička abnormální velikosti chránící vlasec a omezující tření během zdolávání * Velmi silná hlavní hřídel z nerez oceli * Perfektní návin vlasce * Rychlý návin vlasce * Continuous anti-reverse
Kryt navijáku: Kovový kryt navijáku
Brzda: Jemně nastavitelná velkoplošná přední brzda
Rolnicka: Anti-twist rolnička abnormální velikosti chránící vlasec a omezující tření během zdolávání
Prevody: Rychlý návin vlasce
Návin vlasce: Perfektní návin vlasce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: