BENZAR MIX METHOD PILLOW 7MM

Kód: 98100073
Tip PRODUKT MÁ VÍCE VARIANT
Značka: Benzar Mix
od 115 Kč

Zvolte variantu

Benzár Method Pillow
Jméno vícenásobného mistra republiky Zsolta Benzára je zárukou výborné kvality a úspěšnosti. Jako výsledek novým nárokům přizpůsobeného vývoji je
nejnovější háčková nástraha Method Pillow. 

Detailní informace

Velikost: 7 mm, Vlastnosti: Tutti frutti
Skladem na prodejně (1 KS) | 98100073
Můžeme doručit do: 7.2.2023
115 Kč
příchuť: 7mm Squid
Vyprodáno | 98100064
Můžeme doručit do: 16.6.2023
125 Kč

Detailní popis produktu

Benzár Method Pillow

 

Jméno vícenásobného mistra republiky Zsolta Benzára je zárukou výborné kvality a úspěšnosti. Jako výsledek novým nárokům přizpůsobeného vývoji je nejnovější háčková nástraha Method Pillow.

Největší důraz byl kladený na doposud neznámý tvar v sérii – Pillow, čeho výsledkem je plovoucí háčková nástraha, která nemá ani tvar kuličky ani dumbell, ale prezentuje tvar malého polštáře.

Díky velké vztlakové síle je vhodný k lovu v celém vodním sloupci, i tam dopomůže rybáři jedinečnost s ohromujícími výsledky. Velikost 7 mm dělá tuto nástrahu výbornou k method lovu.

Můžeme je používat samostatně, ale jsou výborné i k odlehčení klesajících nástrah, dokonce kombinací různých nástrah a poloh při navlékání s nimi dokážeme dosáhnout dobré výsledky v období bez záběrů.

Díky pružné a masivní struktuře se lehce používá na trnu i na vlasovém návazci. K dokonalé struktuře se přidružuje intenzivní chuť a barva, zvlášť si pozornost zaslouží jedinečné vícebarevné varianty.

Pokud hledáš netradiční a jedinečnou nástrahu na rybolov, vyber si Benzár Method Pillow, který vzbudí zájem i u opatrnějších ryb svým zvláštním tvarem, pestrými barvami a silným aroma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: